O nás

Společnost AKROS, s.r.o. je specialista v oblasti nerezových materiálů

Vážení zákazníci,

společnosti AKROS nabízejí široký sortiment a služby v oblasti dodávek nerezových spojovacích materiálů, nerezových hutních materiálů a v neposlední řadě také nabízí své výrobní kapacity. Cílem našich společností je maximálně uspokojit požadavky zákazníka a nabídnout mu zázemí tradičního dodavatele na českém trhu.

Krátké představení jednotlivých společností:

 

AKROS, s.r.o.

Společnost AKROS, s.r.o. byla založena v roce 1990. AKROS je ryze česká společnost bez účasti cizího kapitálu. AKROS, s.r.o. se specializuje na dodávky nerezového spojovacího a hutního materiálu. V tomto sortimentu patří společnost mezi nejvýznamnější dodavatele na českém trhu.

V součastné době je firma schopna dodat přes 20 000 položek nerezového spojovacího materiálu, doplňků pro jachtaře, lana, panty, plechy, trubky, tyče, armatury  a mnoho dalších položek- vše z nerezu. Jestliže hledáte vše okolo nerezových materiálů rádi Vám poskytneme všechny potřebné informace a zázemí dobře zásobeného skladu.

 

 

Společnost AKROS, s.r.o. je držitelem certifikátu dle norem ČSN EN ISO 9001:2009. K získání tohoto certifikátu nás vedla snaha o optimalizaci a zlepšování provozních procesů. Toto zlepšování má za cíl dosažení maximální spokojenosti našich zákazníků. Kopii certifikátu na požádání rádi zašleme.

 

 

 

                 

 

            

AKROS CZ, s.r.o

Společnost byla založena v roce 1999 s cílem uspokojovat požadavky zákazníků a to jak na seriovou zámečnickou výrobu, tak na výrobu na zakázku. Výroba na zakázku dodává výrobky i z nerezové oceli, jako jsou zábradlí nebo schodiště. Již řadu let firma dodává výrobky na náročný švýcarský trh, v posledních letech se prosadila také ve Švédsku a v Německu.

Tato firma zajišťuje:

  • ohraňování plechu,
  • ohýbání plechu,
  • svařování oceli (i nerezu),
  • zakružování plechů,
  • lisování,
  • stříhání a jiné zámečnické práce.

Ve spolupráci se žárovou zinkovnou Signum České Budějovice, byl v této provozovně vytvořen sběrný dvůr pro žárové zinkování. Výrobky na zinkování jsou každý týden v úterý odváženy do zinkovny a další týden v úterý je možno si je vyzvednout hotové.

 Podrobnější informace získáte na telefonu 604 239 659 u paní Svobodové.